ד"ר אידלסון אנה - סקירת מערכות - רופאה מומחה

בעמוד זה תוכלו למצוא מידע אודות דוקטור אנה אידלסון, רופאה בכירה במרכז הרפואי רבין – בלינסון. אשר מבצעת בין השאר סקירת מערכות. (תוכלו לקרוא גם אודות ד"ר אנה אידלסון – בדיקת מי שפיר).

כתבי תגובה וקבלי מהאתר חינם 50 ש"ח גיפט קארד לרשתות המובילות

מטופלת של אידלסון ד"ר אנה?

כתבי תגובה וקבלי מהאתר חינם 50 ש"ח גיפט קארד לרשתות המובילות

ד”ר אידלסון היא רופאה בכירה במרכז הרפואי רבין – בלינסון.

דוקטור אידלסון מבצעת במרפאה הפרטית בתל אביב, בדיקות אולטרסאונד כגון: שקיפות עורפית, סקירת מערכות מוקדמת, סקירת מערכות מאוחרת, סקירת מערכות שלישית וסקירת מוח העובר ובדיקות סקר בשלבים מוקדמים על מנת לזהות נשים בסיכון מוגבר ועם טיפול מניעתי להוריד את הסיכון.

זמינות המרפאה הפרטית היא 3 ימים בשבוע, ד"ר אידלסון מקבלת מטופלות פרטיות במרפאה הפרטית וכמו כן, מטופלות במסגרת ההסדר עם כללית (מושלם/ פלטינום).

ד"ר אנה אידלסון מומחית בגינקולוגיה ומיילדות, ובוגרת דיפלומה ברפואת העובר לאחר התמחות ב King College Hospital בלונדון.

דוקטור אידלסון אנה מיישמת את הידע שרכשה באנגליה, בבית החולים בלינסון כחלק מצוות "יחידת עובר" אשר מבצע ניתוחים תוך רחמיים ומטפלת בהריונות מרובי עוברים.

אחת הבדיקות המבוצעות במרפאה הפרטית על ידי דוקטור אידלסון היא סקרינינג. בדיקה זו מתבצעת בשליש הראשון של ההריון בשבוע 12.

הסקרינינג משלב את השקיפות העורפית, סקר לסיבוכי הריון ובדיקה ראשונה למבנה אנטומי של העובר.

לפי הממצאים ובמידה ומתגלים סיבוכי הריון כגון לידה מוקדמת, רעלת הריון, ניתן להתייעץ ואף לתאם תור לדיקור מי שפיר בדיקה המבוצעת על ידי ד"ר אידלסון בבית החולים הרצליה מדיקל סנטר ולנשים זכאיות מגיל 33 גם במרכז הרפואי רבין – בלינסון.

ד"ר אנה אידלסון מוכרת לקבלת החזר כספי מהביטוחים המשלימים בקופות החולים ומהביטוחים הפרטיים בחברות הביטוח על התייעצות אצל רופא מומחה בכיר (יש לוודא ספציפית מול כל ביטוח, כל מקרה לגופו).

 • מרפאה פרטית:

  המרכז לבריאות האישה.

 • כתובת:

  ברודצקי 43, כניסה ב', קומה 3, רמת אביב, תל אביב.

 • בית חולים:

  ד"ר אידלסון הינה רופאה בכירה במרכז הרפואי רבין - בלינסון.

 • השכלה:

  ד״ר אידלסון הינה מומחית בגינקולוגיה ומיילדות, בוגרת דיפלומה ברפואת העובר לאחר התמחות ב- Kings College Hospital בלונדון.

 • התמחות:

  ד"ר אידלסון אנה עברה התמחות במיילדות וגניקולוגיה במרכז הרפואי סורוקה, באר שבע.

 • ביטויים נוספים:

  Anna Idelson , Ana Idelson

בדיקות שהרופא מבצע:

בדיקות נוספות:

מאת: דקלה צרניחוב
מאת: דקלה צרניחוב04/03/2024 12:28
קרא עוד
"רופאה מעולה!! ביצעה לי את בדיקת דיקור מי שפיר, כל כך מרגיעה, עדינה ומסבירה כל שלב בדרך. ממליצה מאוד"
מאת: עדי פליישמן
מאת: עדי פליישמן14/12/2023 11:16
קרא עוד
"ממליצה מאוד על ד״ר אידלסון הריון שלישי שלי שאני מגיעה אליה. עשיתי את כל הסקירות והשקיפות אצלה. מעבר למקצועיות שלה היא מאוד נעימה,נותנת הרגשה טובה, מסבירה הכל ונחמדה."
מאת: הילית ס
מאת: הילית ס17/08/2022 16:16
קרא עוד
"הגעתי לד"ר אנה אידלסון בסקירה השניה באופן פרטי ואני כל כך מרוצה על כך. הגעתי לבדיקה לאחר גילוי מום בעובר ולאחר שהתייאשתי מחוות דעת קודמת שקיבלתי. ד"ר אידלסון ענתה על כל שאלה שלנו, פירטה, הסבירה, הייתה סובלנית מאוד ועודדה אותנו במילים שכל כך חיזקו אותנו: שהיא אופטימית לגבי המקרה שלנו ובטוחה שיהיה בסדר. ד"ר אידלסון היא רופאה יסודית נעימה ומקצועית מאוד, בדקה ביסודיות דברים נוספים שרופא המעקב שלי לא עלה עליהם. הבדיקה התקיימה בחדר נעים עם תנאים מתקדמים מה שמעיד על מקצועית . אני ממליצה על ד"ר אידלסון בחום, מודה לה באופן אישי על הטיפול המסור והמקצועי שלה בי. תודה רבה לך ד"ר אידלסון."
מאת: רעות לקסר
מאת: רעות לקסר03/08/2022 11:08
קרא עוד
"ד"ר אידלסון מהממת, הריון ראשון שלי. עשיתי אצלה סקירה ראשונה, היא היתה סופר מקצועית, נעימה וסבלנית. ללא ספק חוויה מרגשת וטובה. אחזור לעשות גם סקירה מאוחרת. ממליצה בחום ❣"
מאת: מעיין קודליק
מאת: מעיין קודליק15/11/2021 21:22
קרא עוד
" הגעתי לד"ר אילדסון גם בהריון הראשון וגם בהריון השני לסקירות מוקדמות ומאוחרות לאחר שקיבלתי המלצה מהרופאה המטפלת שלי. שמחתי לגלות רופאה נעימה, חייכנית, סבלנית שמסבירה כל פרט ופרט. אחד הדברים שמאוד אהבתי אצלה הוא שבמהלך הבדיקה היא נותנת תחושה של התלהבות והתרגשות ביחד עם המטופלת ובן הזוג. נראה כי ד"ר אידלסון בודקת באופן קפדני ואף חוזרת מספר פעמים על מנת לוודא כי אכן הכל תקין ונותנת תחושה של ביטחון ורוגע. בטוחה שאחזור אליה בהריונות הבאים."
מאת: אביטל וינברגר
מאת: אביטל וינברגר05/07/2021 20:26
קרא עוד
"לד"ר אידלסון הגעתי אחרי היכרות עם רופאים רבים. בחצי שנה האחרונה פגשתי לא מעט רופאים בשל הפלה כואבת שעברתי בתהליך ארוך. בשל כך היה לי מאוד חשוב לבחור את הרופאה המתאימה ביותר עבורי ושתשאיר לי חוויה טובה. בשעה טובה הגעתי לד"ר אידלסון לסקירת מערכות. ד"ר אידלסון היתה מקצועית ונעימה במיוחד, שמחה איתנו יחד בכל שלב בבדיקה והסבירה כל שלב בבדיקה. בנוסף כשדיווחתי על כאבים שלא קשורים לבדיקה היא ביצעה מיוזמתה אולטרסאונד יסודי ונתנה המלצה שהתבררה אח"כ כמדויקת מאוד. התפעלנו מיחסי האנוש שלה, מהמקצועיות, היסודיות ומההקשבה שלה למטופלת. אשמח מאוד להגיע אליה לבדיקות נוספות. ההשקעה מאוד משתלמת!"
מאת: ענבר
מאת: ענבר05/07/2021 09.31
קרא עוד
"זה כבר ההיריון השני שאני הולכת בו לד"ר אידלסון לעשות סקירות. היא מקצועית, יסודית, סבלנית ונעימה!"
מאת: יוליה שוב
מאת: יוליה שוב01/03/2021 19:29
קרא עוד
"עשיתי אצל ד"ר אידלסון מעקב הריון פרטי ואין שמחה ממני שבחרתי בה. אתחיל בכך שמדובר ברופאה נעימה, אנושית, ומקצועית. והרגשתי בטוחה בידיים שלה והבנתי את כל מה שעובר עלי ועל העובר. בכל בדיקה היא הסבירה מראש איך היא תיעשה ולמה לצפות. לא הייתה שאלה שהיא לא ענתה עליה, אפילו הטפשית ביותר - שלי ושל בן זוגי. קיבלנו יחס מכיל, חם והסבר על כל דבר שהיא בדקה במהלך האולטרסאונדים גם אם לא שאלנו - כל מדד הוסבר וכל בעיה פוטנציאלית הובהרה והוסברה. במקרה דר' אידלסון שעובדת גם בחדר הלידה בבלינסון נכחה בלידה, תמכה, הדריכה ומתוך הבנה שאני אמשיך ללחוץ, דאגה לי לתוספת אפידורל בפתיחה 9 (כמובן בשיחה איתי ועם הרופא המרדים) וסמכה עלי שאמשיך ללחוץ לפי ההדרכה שלה ושל המיילדת, ולשמחתי הכל עבר על הצד הטוב ביותר. הרגשתי שאני בידיים טובות ואכפתיות לאורך כל הדרך ואחזור אליה גם בהריון הבא."
מאת: קרינה דדון בסה
מאת: קרינה דדון בסה 24/02/2021 17:25
קרא עוד
"את דר אנה אידלסון הכרתי לפני כשש שנים בבדיקה לשקיפות עורפית בבתי הבכורה. ומאז התאהבתי ברופאה משכמה ומעלה, מקצועית, עדינה, כל הבדיקה מלווה בהסברים ברורים ומדוייקים. אני מרגישה שזכיתי להכיר מעבר לרופאה בן אדם, היא נותנת הרגשה שאכפת לה ממך וזמינה אליך לכל שאלה. אני ממליצה בחום, רופאה טובה היא נכס ואנה היא נכס ללא ספק!! היא איתך מלווה אותך ברגעים הכי רגישים ואינטימיים, המרגשים והשמחים של החיים!"

מטופלת של רופא זה?
כתבי את תגובתך על רופא זה וקבלי מהאתר קופון 50 שקלים מתנה לרשתות מובילות 
(תוקף הקופון  5 שנים)

 •  תוקף הקופון הינו ל – 5 שנים.
 • נא וודאי כי כתובת האימייל שלך נכונה. לכתובת זו ישלח הקופון.
 • האתר אינו מתחייב לפרסם כל תגובה ו/או לשלוח קופון זה אלא לפי שיקול דעתו הבלעדי.

מידע בנושא התגובות:

 • אנו מייחסים חשיבות רבה לאמינות התגובות הנכתבות באתר ולתוכנם.
 • בתהליך בדיקת התגובה אנו מאמתים, בין היתר, את זהות הכותב, כדי לוודא כי הוא מטופל אמיתי של הרופא.
 • מומלץ לכתוב תגובה מקיפה ככל האפשר, בכדי שהמידע יועיל לגולשים.
 • לעיתים, בדיקה זו לוקחת מספר ימים. אנו עושים מאמץ לפרסם את התגובה בהקדם האפשרי.
 • מידע כללי:

  • שימו לב: המידע בדף זה נמסר על ידי הרופא ומוצג כפי שנמסר ('As is')
  • המידע מעודכן לתאריך 20-09-2022.
  • איננו ממליצים על רופא ספציפי כלשהו והאחריות המלאה לבדיקת הרופא נשארת בידכן הגולשות (והגולשים)
  • תמורת הפניית גולשים לרופאים אנו מקבלים תמורה כספית המאפשרת, בין היתר, את פעילות האתר.
  Scroll to Top