פרופ’ מייזנר ישראל – סקירת מערכות – רופא מומחה

במסגרת האתר נצרף פרופילי מידע אודות רופאים נבחרים המבצעים סקירת מערכות, אנו מתכבדים לצרף סקירה אודות פרופ’ מייזנר ישראל. (תוכלו לקרוא גם אודות פרופ’ מייזנר – בדיקת מי שפיר).

פרופ’ ישראל מייזנר

 • מינוי אקדמאי:

  פרופסור לרפואת נשים ולידה

 • ותק במקצוע הרפואה:

  46 שנים (משנת 1978)

 • מקום ביצוע הסקירה:

  רחוב הגבעה 61, סביון.

כתבי תגובה וקבלי מהאתר חינם 100 ש"ח גיפט קארד לרשתות המובילות

מטופלת של פרופ’ מייזנר?

כתבי תגובה וקבלי מהאתר חינם 100 ש"ח גיפט קארד לרשתות המובילות

פרופסור ישראל מייזנר הינו רופא בכיר בבית החולים בלינסון.
פרופסור מייזנר ניהל את יחידת האולטראסאונד במיילדות וגניקולוגיה במשך 23 שנה. פרופ' מייזנר ממשיך לעבוד יום בשבוע בביה"ח בילינסון, ויומיים בשבוע בבית החולים שמיר – אסף הרופא בצריפין. בשני המקומות, הוא מבצע בדיקות אולטרה סאונד אבחנתיות כגון: סקירת מערכות מוקדמת וסקירת מערכות מאוחרת, ובדיקות פולשניות כולל דיקור מי שפיר וסיסי שליה.

פרופסור מייזנר נבחר לרשימת הרופאים הגניקולוגים הטובים ביותר בישראל בפעם השביעית– לשנים 2015, 2016, 2017, 2018, 2020, 2021 ו-2022 בקטגוריית אולטרה-סאונד מיילדותי על פי מגזין פורבס – Forbes.

בנוסף, פרופסור מייזנר נבחר לרשימת הרופאים הטובים ביותר בישראל בפעם השנייה ברציפות לשנים 2023-2022 בקטגוריית אולטרה סאונד מיילדותי של חברת הדירוג העסקי "דן אנד ברדסטריט" על פי דירוג – DUNS 100.

לפרופ' מייזנר ניסיון רב בבדיקות סיסי שליה בטניות ונרתיקיות בשליש הראשון להריון, בדיקות הדורשות מיומנות רבה, אותן הוא מבצע בבתי החולים אסותא ומדיקל TLV, ברמת החייל.

פרופסור מייזנר הינו ממקימי האיגוד הישראלי לאולטראסאונד וחבר בוועד הראשון שלו, נתן מאות הרצאות בכנסים בין לאומיים וכמרצה מוזמן להרצות בכל רחבי העולם. פרופ’ מייזנר הינו חבר באיגוד העולמי ובאיגוד האמריקאי לאולטרסאונד. פרופסור מייזנר אף התפרסם בביצוע ניתוח נדיר מורכב ומוצלח של החייאת עובר בעודו בתוך הרחם.

פרופ' מייזנר מקבל מטופלות באופן פרטי, ומוכר לקבלת החזר כספי מהביטוחים המשלימים בקופות החולים ומהביטוחים הפרטיים בחברות הביטוח – על התייעצות אצל רופא מומחה בכיר. (יש לוודא ספציפית מול כל ביטוח, כל מקרה לגופו).

 • מרפאה פרטית:

  רחוב הגבעה 61, סביון.

 • שעות פעילות מרפאה:

  ימים ב’ ג' ד’ מ 16:00 עד 21:00.

 • בית חולים:

  בית חולים לנשים בלינסון (מרכז רפואי רבין) ; המרכז הרפואי שמיר (אסף הרופא) צריפין, באר יעקב.

 • השכלה:

  בוגר בהצטיינות של בית הספר לרפואה, אוניברסיטת תל אביב. (וגם בעל תואר במשפטים L.L.B).

 • התמחות:

  מיילדות וגינקולוגיה, שנתיים התמחות אולטרסאונד במיילדות וגניקולוגיה בלונדון (קינג’ס קולג הוספיטל).

 • ביטוחי בריאות:

  מוכר לקבלת החזר כספי מהביטוחים המשלימים בקופות החולים ומהביטוחים הפרטיים בחברות הביטוח – על התייעצות אצל רופא מומחה בכיר. (יש לוודא ספציפית מול כל ביטוח, כל מקרה לגופו).

 • ביטויים נוספים:

  Israel Meizner, גניקולוג.

בדיקות שהרופא מבצע:

בדיקות נוספות:

פרופ' מייזנר בתוכנית סטטוסקופ בנושא מכשיר אולטרסאונד ביתי לנשים בהריון
מאת: לבאית וינטרוב
מאת: לבאית וינטרוב 12/05/2023 20:41
קרא עוד
"רופא מס' 1, פרופ' מייזנר ביצע סקירת מערכות ומי שפיר לפני 27 שנה בהריון הראשון שלי. תותח על חלל. בע"ה אחזור עם בנותיי."
מאת: אינה קניאזב
מאת: אינה קניאזב 28/02/2023 08:31
קרא עוד
"רופא מדהים! ביצענו אצלו גם את הסקירה הראשונה וגם את המי שפיר. משרה רוגע , מסביר הכל. מומלץ בחום!"
מאת: עדי מנדלבאום‬‎
מאת: עדי מנדלבאום‬‎ 02/06/2022 11:26
קרא עוד
"פרופסור מייזנר מדהים. הגענו עם חששות וקיבלנו הסבר מפורט ואדיב על הבדיקה. הוא מעניק תחושה של ביטחון ונעימות. הבדיקה עצמה מאד עדינה ולא כואבת. ממליצה בחום!"
מאת: עדי טלי‬‎
מאת: עדי טלי‬‎ 02/02/2022 19:42
קרא עוד
"מייזנר רופא מקסים מנוסה ומקצועי מאין כמוהו .הוא נותן תחושה שיש על מי לסמוך .הניסיון הרב שלו כמובן מועיל לתחושת הביטחון. ממליצה בחום ."
מאת: אלמוג ארזי הלל‬‎
מאת: אלמוג ארזי הלל‬‎ 22/06/2021 13:35
קרא עוד
"לאחר שביצעתי בדיקת סקר שיצאה תקינה אך עם המלצה של ייעוץ גנטי נדרשתי לבצע בדיקת מי שפיר. קיבלתי המלצות על פרופסור מייזנר. ואכן פגשתי אדם מקסים, מקצועי, אנושי ומרגיע. הבדיקה בוצעה תוך כדי הרגעה אפילו צחקתי, כל כך פחדתי לפני הבדיקה. כשהגעתי למרפאה פרופסור מייזנר הסיר כל חשש ודאגה. הדקירה עצמה כלל לא כאבה הופעתי שזה הסתיים. לאחר מכן היה כאב באזור. ממליצה לכל אישה ללכת לטוב ביותר."
מאת: חן‬‎
מאת: חן‬‎ 12/07/2020 12:23
קרא עוד
"לאחר התלבטויות רבות ביצענו אצל פרופ מייזנר את בדיקת מי השפיר.פרופ' מייזנר היה סופר מקצועי, נעים ונתן לנו תחושת ביטחון. הבדיקה עצמה הייתה מהירה ולא כאבה כלל (חיסון האנטי די שקיבלתי לאחר מכן בשל סוג הדם שלי כאב יותר). הרגשתי שאני בידיים טובות וההסברים שקיבלנו ממנו לפני הבדיקה גרמו לנו להבין שעשינו את הדבר הנכון בכך שהחלטנו כן ללכת על הבדיקה למרות גילי הצעיר יחסית. ממליצה בחום"
מאת: לירון עמנואל‬‎
מאת: לירון עמנואל‬‎ 16/06/2020 09:35
קרא עוד
"מקצועי ויסודי תמיד זמין לשאלות ונותן תשובות ברורות – ממליצה מאוד!"
מאת: ‫אורלי ויצמן‬‎
מאת: ‫אורלי ויצמן‬‎ 15/03/2019 11:03
קרא עוד
"פרופ' מייזנר עשה לי בדיקת מי שפיר. חששתי לפני הבדיקה בייחוד שזו פעם ראשונה שלי, הוא היה מאוד מקצועי הרגיע אותי וענה לשאלותיי. תודה רבה ממליצה ביותר"
מאת: ‫דנית נוימן‬‎
מאת: ‫דנית נוימן‬‎ 01/02/2019 5:55
קרא עוד
"עברתי אצל פרופ מייזנר בדיקת מי שפיר. רופא מדויק, מקסים, מקצועי, הסביר ופירט, התקשר להתעניין בי אחרי הבדיקה. אין מילים."
מאת: שירן
מאת: שירן 16/12/2018 11:14
קרא עוד
"הייתי אצל פרופ' מייזנר בהריון הראשון לאחר שהייתה בעיה עם עובר, המליצו לי ללכת אליו בעקבות המקצועיות שלו ובהחלט נוכחתי לראות אדם מקצועי וסבלן גם לאחר הבדיקה כשהייתה לי שאלה התקשרתי וקיבלתי מענה מהיר ומקצועי."
מאת: חגית
מאת: חגית 13/12/2018 12:17
קרא עוד
"ביצעתי אצל פרופ׳ מייזנר סקירה מורחבת. עוד לפני הבדיקה כשרק נפגשנו, פרופ׳ מייזנר השרה אווירת ביטחון שמרגיעה גם את הבעל וגם את האישה. במהלך הבדיקה הוא סקר את העובר באופן יסודי, הסביר כל דבר וגם ענה לשאלותינו תוך מתן הסברים מפורטים. המלצתי לכל חברותי אשר בהריון ואחזור אליו בטוח גם להריונות הבאים. :)"
מאת: נטלי קניז'בסקי
מאת: נטלי קניז'בסקי 25/11/2018 11:18
קרא עוד
"אחד הרופאים המקצועים ביותר שנתקלתי בחיי, מוממלץ ביותר, מאוד סובלני, עדיב, מנוסה ומקצועי."
מאת: מאיה
מאת: מאיה 06/09/2018 17:33
קרא עוד
"מייזנר עשה לנו את סקירת המערכות הראשונה. רופא מקצועי ויסודי. מבצע את הבדיקה בצורה נעימה ומרגיעה. קיבלנו הרגשה שאנחנו בידיים טובות."
מאת: לירון
מאת: לירון 04/01/2018 14:32
קרא עוד
"אני בהריון השלישי. בשני ההריונות הקודמים וגם בנוכחי ביצעתי אצל פרופ' מייזנר את הסקירות ודיקור מי שפיר. רופא מקצועי ונעים. מסביר הכל בבהירות ובסבלנות. אני מרגישה ביטחון כל פעם מחדש להיבדק אצלו."
מאת: מאיה זערור
מאת: מאיה זערור 05/08/2017 10:36
קרא עוד
"פרופ׳ ישראל מייזנר הינו רופא משכמו ומעלה ומקצועי, כל אמא לעתיד שרוצה לחוות הריון רגוע ושקט פרופ׳ מייזנר הוא הכתובת לכך!!!בנאדם רגיש אמין עם יכולת נתינה והבנה והכי חשוב הכי מקצועי עם ידע עצום בשבילך ובשביל העובר שלך! ממליצה מאוד בלי לחשוב פעמים כל סקירה בדיקה בכל שלב ( עדיף מהשלב הראשון) פרופ׳ ישראל מייזנר הוא הכתובת שלכם! שיהיה במזל ורק בשורות טובות אמן"
מאת: מירית נסימי
מאת: מירית נסימי 02/11/2016 16:39
קרא עוד
"הסקירות שלי רק אצלו, מומחה, נעים, יסודי מקנה הרגשת ביטחון. מומלץ בחום מגיעה מכל מקום!"
מאת: נוגה לוי
מאת: נוגה לוי 18/10/2016 21:26
קרא עוד
"פרופסור מייזנר ליווה אותי לאורך שלושה הריונות בכל הסקירות ובדיקות מי שפיר. פרופסור מייזנר תמיד מקצועי ויסודי מאד, ונותן יחס מעולה – מסביר הכל בסבלנות ומשרה ביטחון. ממליצה בחום!"
מאת: אנה לוזון
מאת: אנה לוזון 13/09/2016 16:06
קרא עוד
"הייתי מטופלת של פרופסור מייזנר במהלך כל הבדיקות של ההריון. אדם מקצועי ביותר! נותן תחושת ביטחון ורוגע .. לא אוותר עליו גם בהריונות הבאים פשוט כייף להגיע אליו .. אלוף האלופים !!!"
מאת: לאה אגם
מאת: לאה אגם05/09/2016 20:12
קרא עוד
"הייתי מטופלת של פרופסור מייזנר וביצעתי שלוש סריקות מערכות לשלושת ילדיי מאילת טסתי והייתי מכנה לכל מה שיגיד רופא מקצועי, כל מה שאמר תמיד צדק וידע בדיוק מה להגיד ואיך להגיד לא יכולתי ולא הסכמתי לעבור שום הריון ללא חוות דעתו של פרופסור מייזנר אלוף האלופים רופא בחסד . יישר כח!!! המלצתי עליו לכל אישה שהכרתי והייתה בהריון חברות שלי הלכו אליו והוא ליווה אותן עד הלידה וגם אותי."
מאת: זוהר
מאת: זוהר 07/07/2016 16:31
קרא עוד
"הייתי אצל ד'ר מייזנר בסקירה. הוא היה אדיב ומנומס ומעל לכל מקצועי, עבר על הכל ביסודיות תוך כדי מתן הסברים מה אנחנו רואים ולמה חשוב לבדוק דברים מסוימים. מרוצה שבחרתי לעשות אצלו."
מאת: ליאת גורג
מאת: ליאת גורג 22/12/2015 22:48
קרא עוד
"פרופ מייזנר הוא ראשית אדם מאוד אדיב סבלני נותן תחושת בטחון למטופלת ומעבר לכך מאוד מקצועי דייקן בסקירות מלווה לאורך כל הדרך מומלץ בחום!! אשמח כמובן לחזור אליו ההריונות הבאים."
מאת: כרמל ז׳מצי
מאת: כרמל ז׳מצי 08/12/2014 09:25
קרא עוד
"בשבוע 18 בחרתי לעשות מי שפיר וצ׳יפ גנטי אצל מייזנר אחרי הרבה חששות מהבדיקה, כמובן שהיחס והמקצועיות אצלו במקום הראשון. עוד לפני שהספקתי להגיד משהו המחט היתה בחוץ ולא הבחנתי בשום דבר תוך כדי שיחה עם בעלי במהלך הבדיקה והופתעתי! כמובן שאני מתכוונת לחזור אליו לביצוע דיקור בכל הריון. ממליצה בחום."
מאת: ורד
מאת: ורד 13/12/2012 02:51
קרא עוד
"אני בהריון השני ולא מוותרת על המומחיות שלו בסקירות ובטח ובטח במי השפיר. גם בהריון הראשון הוא ליווה אותנו בבדיקות אלו, במקצועיות ונועם. השרה עלי תחושת בטחון בבדיקת מי השפיר. ממליצה בחום לכל אחת שרוצה ראש שקט ובטחון."
מאת: ויקי
מאת: ויקי 02/09/2012 07:05
קרא עוד
"פרפ’ מייזנר הוא אחד האנשים המדהימים שפגשתי, ראשית הוא מקצועי ביותר נדיב מסביר פנים עוזר בכל דבר, פשוט אדם מקסים והכי חשוב שאת סומכת עליו בעניים עצומות. הוא מלווה אותנו כבר שתי הריונות וגם בבדיקת מי שפיר הוא היה מצויין. גם חשוב לדעת שיש לו את המכשור המתקדם ביותר."
הקודם
הבא

מטופלת של רופא זה?
כתבי את תגובתך על רופא זה וקבלי מהאתר קופון 100 שקלים מתנה לרשתות מובילות
(תוקף הקופון  5 שנים)

 •  תוקף הקופון הינו ל – 5 שנים.
 • נא וודאי כי כתובת האימייל שלך נכונה. לכתובת זו ישלח הקופון.
 • האתר אינו מתחייב לפרסם כל תגובה ו/או לשלוח קופון זה אלא לפי שיקול דעתו הבלעדי.

מידע בנושא התגובות:

 • אנו מייחסים חשיבות רבה לאמינות התגובות הנכתבות באתר ולתוכנם.
 • בתהליך בדיקת התגובה אנו מאמתים, בין היתר, את זהות הכותב, כדי לוודא כי הוא מטופל אמיתי של הרופא.
 • מומלץ לכתוב תגובה מקיפה ככל האפשר, בכדי שהמידע יועיל לגולשים.
 • לעיתים, בדיקה זו לוקחת מספר ימים. אנו עושים מאמץ לפרסם את התגובה בהקדם האפשרי.
 • מידע כללי:

  • שימו לב: המידע בדף זה נמסר על ידי הרופא ומוצג כפי שנמסר ('As is')
  • המידע מעודכן לתאריך 20-06-2018.
  • איננו ממליצים על רופא ספציפי כלשהו והאחריות המלאה לבדיקת הרופא נשארת בידכן הגולשות (והגולשים)
  • תמורת הפניית גולשים לרופאים אנו מקבלים תמורה כספית המאפשרת, בין היתר, את פעילות האתר.
  Scroll to Top