פרופ' ווייס בועז - סקירת מערכות - רופא מומחה

במסגרת האתר נצרף פרופילי מידע אודות רופאים נבחרים המבצעים סקירת מערכות, אנו מתכבדים לצרף סקירה אודות פרופ’ ווייס בועז. (תוכלו לקרוא גם אודות פרופ’ בועז ווייס – בדיקת מי שפיר).

כתבי תגובה וקבלי מהאתר חינם

הזמנה זוגית לקפה ומאפה!!!
מרפאה פרטית: רחוב הברזל 9 א’, “בית המומחים”, קומה 3, קליניקה מס׳ 12, תל אביב.
שעות פעילות המרפאה: ימים א’, ב’, ג’, ה’ החל מהשעה 16.30
בית חולים: שיבא תל השומר.
השכלה: בית הספר לרפואה ע”ש סאקלר, אוניברסיטת תל אביב – סיום בהצטיינות.
התמחות: פריון, גניקולוגיה ומיילדות בבי”ח שיבא, תל-השומר.

בדיקות שהרופא מבצע:

בדיקות נוספות:

פרופ’ ווייס מתארח אצל רפי קרסו בנושא סקירת מערכות בהריון

פרופ’ ווייס מתארח אצל רפי קרסו בנושא מי שפיר

מאת: אלה הבר
מאת: אלה הבר22/04/2021 17:38
קרא עוד
"ביצעתי אצל פרופ' וויס דיקור מי שפיר, הדיקור עבר בצורה חלקה ומהירה, לא היו סיבוכים ואני מאוד מרוצה! תודה רבה היתה חוויה טובה !"
מאת: יסמין לוי ענבר
מאת: יסמין לוי ענבר25/03/2021 11:55
קרא עוד
"למרות שעברו כבר 11 שנים מהלידה האחרונה אני ממשיכה להמליץ על פרופ' וייס למתכננות הריון ובנות משפחתי גם מטופלות אצלו. הרופא שאצלו את רוצה להיות כשאת בהריון. מקצועי, סבלני, רגיש, עדין, מסביר כל דבר. עברתי אצלו מעקב שני הריונות אחד מהם הריון תאומים. ביצע את כל הבדיקות החשובות כולל מי שפיר ליחיד ותאומים, בדיקה מלחיצה שפרופ' וייס ביצע בזהירות ועדינות תוך ליווי ואף הודעה של התשובה על תקינות הבדיקה. אין לי מספיק מילים לשבח את פרופ' וייס, רופא פשוט מצויין."
מאת: לישי לביא
מאת: לישי לביא30/09/2020 19:38
קרא עוד
"עשיתי אצל פרופ וייס סקירה מורחבת אחרי המלצה מחברה. הוא היה מאוד מקצועי ונחמד. בדק ביסודיות והסביר הכל בצורה ברורה ונעימה."
מאת: חלי
מאת: חלי 19/08/2020 19:10
קרא עוד
"פרופסור וייס סבלני ונותן תחושה סופר נעימה. עונה על כל השאלות בפירוט ובאופן ברור, מקצועי ומאוד אכפתי. וידא כל הזמן שאני מרגישה בנוח. לאורך כל בדיקה הרגשתי שאני בידיים טובות. הגעתי לבדיקה לאחר שקיבלתי המלצות רבות ובצדק. מקבלים את כל התמונות ישירות לפלאפון. ממליצה עליו בחום!"
מאת: ציפי
מאת: ציפי 26/04/2020 11:15
קרא עוד
"פרופסור וייס היקר, כאם וכנותנת יעוץ בתחום, אתה הראשון מסוגך!! מקצועיות רגישות אכפתיות חמלה… מקומך לעיתים בתיווך בשורות קשות. אתה יודע את מי שמולך ועושה את תפקידך ביושרה ובאחריות מלאה. שמחתי להכיר ושמחה להוקיר!! אמנם הקטן שלנו כבר 'גדול', אך הנועצים בי, מגיעים אליך!! בידידות ובהערכה כנה ציפי ק."
מאת: הילית לישנסקי
מאת: הילית לישנסקי 30/03/2020 17:33
קרא עוד
"הגעתי לסקירה שניה אצל פרופ. וויס אחרי המלצות רבות של הקרובות לי ביותר. סופר מקצועי ונעים. דקדקן ויסודי. כל הבדיקה נעשתה באווירה מרגיעה והרגשתי בידיים טובות."
מאת: עדי
מאת: עדי 02/02/2020 23:38
קרא עוד
"רופא סבלני ומקצועי עד היום לא נתקלתי ברופא כזה עשיתי דיקור מי שפיר אצל פרופ' וייס. לפני הדיקור נקבעה לנו פגישה של כמה דקות ובה הוא ביצע גם אולטרסאונד וענה על שאלות והרגיע.הדיקור עצמו נעשה באסותא ברוגע וסבלנות תוך הסבר שלם על כל פעולה והליך. ממליצה מאוד לפנות אליו בלב שלם!"
מאת: סבטלנה חזנוב סושקו
מאת: סבטלנה חזנוב סושקו 30/01/2020 12:32
קרא עוד
"היינו אצל פרופסור לסקירה מוקדמת. יחס היה יוצא מן הכלל. לא יכל לראות את התקינות של הלב בפעם ראשונה.חזרנו שוב, הכל היה תקין. יצאנו בתחושה שאנו לקוחות vip. תודה רבה מקרב לב. סלבה וסבטלנה"
מאת: טל לוי
מאת: טל לוי 03/12/2019 20:51
קרא עוד
"היום הייתי אצל פרופ'בועז וייס שקיבל אותי בדחיפות מנהריה וקיבל אותי בטוב לב והקשיב לי בסובלנות מתוך רגישות רבה סיפרתי לו שאני אחרי 4 ניתוחים בחצי שנה האחרונה ועלויות רבות ואני מגיעה אליו שיאבחן אותי לקראת הניתוח החמישי כי הוא המקצועי ביותר והוא עודד אותי כי אין לי עדין ילדים ויש לי מקרה מורכב מאד. רוב תודות לפרופ' ולמרפאה הניפלאה ."
מאת: מורן יובל
מאת: מורן יובל 13/11/2019 19:16
קרא עוד
"פרופסור וייס ,רופא נדיר,מומחה עולמי ,הריון רביעי שלי אצלו ,הכרות מעל עשר שנים,אדם טוב ורופא עילוי,ממליצה בחום.סומכת עליו."
מאת: ליאת
מאת: ליאת 15/10/2019 10:38
קרא עוד
"הייתי אצל פרופסור וייס בסקירת מערכות ראשונה. היה מפגש נעים ושירותי מאד שזה משהו מרענן בעולם הרפואה. הביקור במרפאה היה כמו ביקור בספא, הכל מתוקתק ומשופץ. שירותים פרטיים להיריונית וכו'. פרופסור וייס היה מאד שירותי מקצועי עדין ויסודי, עבר על כל הנתונים פעמיים. מאד הקפיד שיהיה לי נוח מבחינת כל הפסילטיז מסביב (כיסוי, סטריליות) הסביר לנו הכל בפירוט ובאופן שנבין. בסוף הבדיקה סופקו תמונות וסיכום ביקור בהדפסה צבעונית וב- דיסקון קי. היה מצויין."
מאת: מיה טופול
מאת: מיה טופול 19/08/2019 13:58
קרא עוד
"זכינו ברופא מדהים, מומחה בתחום, מקצועי, אכפתי, סבלני, נותן הרגשה נעימה ומרגיעה, ובטוחים שנמשיך איתו גם לסקירה המורחבת. ממליצים עליו בחום!!"
מאת: יעל
מאת: יעל 31/07/2019 16:28
קרא עוד
"הייתי אצל פרופסור וייס בסקירה המוקדמת, הרגשתי שהבדיקה התבצעה בצורה מוקפדת, נעימה ומקצועית. פרופ וייס היה אדיב ומרגיע ואני ממליצה עליו בשמחה."
מאת: Victoria
מאת: Victoria 24/12/2018 14:22
קרא עוד

"Проффесор спас моего ребёнка, это удивительный человек, он успокаивал когда все пугали. Доверяла только его словам, приходил в свои выходные чтобы обследовать. Я незнаю как описать свою благодарность, это Человек с большой буквы!"

תרגום גוגל:

"פרופ' ווייס הציל את הילד שלי, פרופ' ווייס אדם מדהים, אשר הרגיע אותי מפחדי ונתן לי ביטחון. אני לא יודעת איך לתאר את הכרת התודה שלי."
מאת: אביטל שפר
מאת: אביטל שפר 18/11/2018 22:50
קרא עוד
"אצל פרופ וייס ביקרתי בשני ההריונות הקודמים שלי, ואין ספק שאפנה אליו עכשיו בשלישי. הסבלנות, האיכפתיות, הסברים מפורטים וההרגשה כאילו אני הנבדקת הראשונה שלו היום, גם כשהשעה 21:00 בלילה.. מקצוען אמיתי והכי נחמד שאפשר לבקש."
מאת: גל
מאת: גל 11/11/2018 22:50
קרא עוד
"רופא מדהים!!!! הייתי אצל פרופסור וייס בסקירה מוקדמת, הוא בדק הכל בקפידה, והיה כל כך נחמד, אני שמחה שכבר קבעתי תור לסקירה המאוחרת, וממליצה לכולם באהבה"
הקודם
הבא
מטופלת של רופא זה?
כתבי תגובה על רופא זה וקבלי מהאתר קופון זוגי לקפה ומאפה
ברשת קפה קפה – חינם.
 • הקופון ניתן למימוש בסניפי רשת קפה קפה בלבד. תוקף הקופון הינו ל – 3 חודשים.
 • נא וודאי כי כתובת האימייל שלך נכונה. לכתובת זו ישלח הקופון.
 • האתר אינו מתחייב לפרסם כל תגובה ו/או לשלוח קופון זה אלא לפי שיקול דעתו הבלעדי.

מידע בנושא התגובות:

 • אנו מייחסים חשיבות רבה לאמינות התגובות הנכתבות באתר ולתוכנם.
 • בתהליך בדיקת התגובות אנו מאמתים, בין היתר, את זהות הכותב, כדי לוודא כי הוא מטופל אמיתי של הרופא.
 • מומלץ לכתוב תגובה מקיף ככל האפשר, בכדי שהמידע יועיל לגולשים.
 • לעיתים, בדיקה זו לוקחת מספר ימים. אנו עושים מאמץ לפרסם את התגובה בהקדם האפשרי.

מידע כללי:

 • שימו לב: המידע בדף זה נמסר על ידי הרופא ומוצג כפי שנמסר (‘As is’)
 • המידע מעודכן לתאריך 28-07-2019. 
 • איננו ממליצים על רופא ספציפי כלשהו והאחריות המלאה לבדיקת הרופא נשארת בידכן הגולשות (והגולשים)
 • תמורת הפניית גולשים לרופאים אנו מקבלים תמורה כספית המאפשרת, בין היתר, את פעילות האתר.

אין לייחס למידע המופיע באתר תחליף לעצה רפואית, התייעצות עם רופא או חוות דעת מקצועית. לקריאה על תנאי השימוש באתר.

אין לייחס למידע המופיע באתר תחליף לעצה רפואית, התייעצות עם רופא או חוות דעת מקצועית. לקריאה על תנאי השימוש באתר.

גלילה למעלה