פרופ’ צלאל ירון – סקירת מערכות – רופא מומחה

במסגרת האתר נצרף פרופילי מידע אודות רופאים נבחרים המבצעים סקירת מערכות, אנו מתכבדים לצרף סקירה אודות פרופ’ צלאל ירון. (תוכלו לקרוא גם אודות פרופ’ ירון צלאל – בדיקת מי שפיר).

פרופ' צלאל ירון

 • מינוי אקדמאי:

  פרופסור לרפואת נשים ולידה

 • ותק במקצוע הרפואה:

  44 שנים (משנת 1980)

 • מקום ביצוע הסקירה:

  הברזל 9 א' קומה 5, רמת החייל, תל אביב

כתבי תגובה וקבלי מהאתר חינם 50 ש"ח גיפט קארד לרשתות המובילות

מטופלת של פרופ' צלאל?

כתבי תגובה וקבלי מהאתר חינם 50 ש"ח גיפט קארד לרשתות המובילות

פרופסור ירון צלאל נשוי ואב לחמישה ילדים. שירת בצה"ל כמפקד גף פינוי בהיטס ביחידת 669. את לימודי הרפואה סיים בבית ספר לרפואה הדסה עין כרם בירושלים. סיים התמחותו במיילדות וגינקולוגיה בבית חולים קפלן ברחובות. במשך יותר מ- 20 השנים האחרונות עבד בבית חולים שיבא תל השומר. פרופסור ירון צלאל היה רופא בכיר ביחידת האולטראסאונד למיילדות וגינקולוגיה בבית חולים שיבא, תל השומר. במסגרת תפקידו מבצע את כל בדיקות האולטראסאונד במיילדות וגינקולוגיה, כמו כן מבצע דיקורי מי שפיר.

פרופסור צלאל נבחר לרשימת הרופאים הגינקולוגים הטובים ביותר בישראל בפעם השישית לשנים 2017, 2018, 2020, 2021, 2022 ו-2024 בקטגוריית אולטרה-סאונד מיילדותי על פי מגזין פורבס – Forbes. (בשנת 2023, לא נבחרה רשימת הרופאים הטובים ביותר של Forbes)

בנוסף, פרופסור צלאל נבחר לרשימת הרופאים הטובים ביותר בישראל בפעם השנייה ברציפות לשנים 2023-2022 בקטגוריית אולטרה סאונד מיילדותי של חברת הדירוג העסקי "דן אנד ברדסטריט" על פי דירוג – DUNS 100.

פרופסור צלאל חבר באגודות לרפואה סב-לידתית אולטרסאונד בארץ ובעולם. שימש כחבר ועד החברה הישראלית לאולטראסאונד במיילדות וגינקולוגיה. פרופ' צלאל הינו מנהל פורום אולטרסאונד באתר סטארמד.

פרסם למעלה מ 140 מאמרים בעיתונים בארץ ובעולם בתחום המיילדות והגינקולוגיה, פרופסור צלאל מרצה בבית הספר לרפואה באוניברסיטת תל-אביב ובבית הספר לאולטרה-סאונד של המרכז הרפואי ספיר.

 • מרפאה פרטית:

  הברזל 9 א’ קומה 5, רמת החייל, תל אביב.

 • בית חולים:

  שיבא תל השומר (לשעבר)

 • השכלה:

  בית הספר לרפואה הדסה עין כרם ירושלים.

 • התמחות:

  מיילדות וגינקולוגיה.

 • ביטוחי בריאות:

  מכבי, מכבי מגן, כללית מושלם, לאומית, לאומית זהב, מאוחדת עדיף, הראל, כלל, שילוח, פניקס, מנורה, מגדל.

 • ביטויים נוספים:

  Prof. Yaron Zalel, גינקולוג.

בדיקות שהרופא מבצע:

בדיקות נוספות:

פרופ’ ירון צלאל – סקירת מערכות מוקדמת: שילובה עם השקיפות העורפית
פרופ’ ירון צלאל – מהן בדיקות האולטרסאונד המומלצות בהריון?
פרופ’ ירון צלאל – חשיבותה של בדיקת סקירת מערכות שלישית
פרופ’ ירון צלאל מתארח בתכנית “בוקר בריאות” בנושא סקירת מערכות מוקדמת
פרופ' ירון צלאל – החשיבות בקביעת סוג התאומים בשלבים מוקדמים בהריון.
פרופ’ צלאל מתארח אצל רפי קרסו ב”חיים בריא” בנושא סקירת מערכות שלישית.
מאת: נועה שנידרמן
מאת: נועה שנידרמן05/04/2024 16:09
קרא עוד
"רופא מקצועי, כל בדיקה נעשית בצורה מדוקדקת וקפדנית, הוא מתעכב ומוודא שהכל נבדק. בנוסף הוא גם מאוד נעים, עדין, ומסביר בצורה בהירה את כל מה שצריך. עברתי אצלו סקירה שהתוצאות שלה היו לא תקינות והובילו לסיום הריון, והוא ידע להבהיר את המסר בצורה רגישה בהתאם לסיטואציה הקשה. ד"ר צלאל הוא הבחירה הכי טובה שיכולה להיות. מומלץ מאוד."
מאת: דניאל נטוביץ
מאת: דניאל נטוביץ19/04/2023 15:55
קרא עוד
"חייבת להמליץ בחום רב על פרופ ירון צלאל! פעמיים עשיתי אצלו דיקור מי שפיר, הכי חששתי בעולם וחייבת לספר על החוויה החיובית והטובה שהוא השאיר. קודם כל לא כאב לי בכלל, הוא הסביר כל דבר שעושה ורואה והיה סופר מקצועי ורגיש כלפי אפילו שאני פחדנית גדולה ולחוצה מאוד! בפעם הראשונה הייתי אצלו בתקופת הקורונה ונכנסתי בלי בעלי והוא הרגיע ואמר לי שהוא שומר עלי ודואג לי ובאמת כך היה. לאחר הדיקור היו לי חששות והוא היה זמין לכל שאלה שלי מה שמאוד לא מובן מעליו! כמובן שהמלצתי עליו בחום לכל החברות שלי וכולן עשו אצלו דיקור מי שפיר ובדיקות קריטיות שהיו במהלך ההריון והודו לי מלא ❤"
מאת: דינה הדרי
מאת: דינה הדרי11/07/2022 14:52
קרא עוד
"4 לידות, כל הסקירות נעשו אצל פרופסור צלאל, מקצוען ברמה הגבוהה ביותר, נעים הליכות ומשרה בטחון בכל רגע בתהליך. שווה כל שקל ומומלץ"
מאת: דניאל
מאת: דניאל05/07/2022 09:58
קרא עוד
"אני הגעתי מלאת חששות למי שפיר אצל פרופ' ירון צלאל הוא היה פשוט מקסים הרגיע אותי כל כך, היה סובלני לבכי שלי (הייתי ממש בסטרס והייתי ללא ליווי) הוא אמר לי שאני בידיים טובות וככה באמת הרגשתי! עצמתי עיניים במהלך הדיקור ואז אמר לי שסיים ואפילו לא הרגשתי שעשה! איזה חוויה טובה הייתה לי! ממליצה ממש מכל הלב!"
מאת: אוליביה
מאת: אוליביה25/06/2022 20:21
קרא עוד
"ביצעתי אצל פרופסור ירון צלאל את בדיקת המי שפיר למרות הפחד מהבדיקה , פרופסור צלאל ביצע אותה בצורה הכי מקצועית ונעימה שניתן! הקנה תחושת ביטחון והסביר לפרטי פרטים מה כל שלב בבדיקה. תוך פחות מ5 דק סיימנו את הבדיקה. ממליצה לכל מי ששוקלת לעשות את הבדיקה, לבצע אותה אצל פרופסור צלאל!"
מאת: טל שמויס
מאת: טל שמויס11/03/2021 15:59
קרא עוד
"הריון שני בו חוזרת לדיקור מי שפיר אצל פרופסור צלאל. התהליך בוצע בסבלנות ועדינות, מלווה בהסבר על כל שלב ושלב. קיבלתי את מספר הטלפון למידת הצורך והבוקר כבר התקשרו מהמרפאה לבדוק לשלומי"
מאת: לירון דוראל
מאת: לירון דוראל 24/01/2021 09:35
קרא עוד
"אחרי הרבה התלבטויות עשיתי את הסקירה המאוחרת שלי אצל פרופ ירון צלאל והייתי מאוד מרוצה. עשה את הבדיקה בצורה הכי יסודית שיש, היה קשוב וענה על כל שאלה שאלה."
מאת: חלי וקנין
מאת: חלי וקנין16/01/2021 23:19
קרא עוד
"אצל פרופ' צלאל עברתי סקירת מערכות מאוחרת. רופא מאוד מאוד מקצועי ויסודי. עבר איתי על כל פרט ופרט והסביר לי הכל בבירור ובסבלנות".
מאת: ולריה יופה
מאת: ולריה יופה 30/08/2020 12:42
קרא עוד
"היינו בסקירות בהריון הראשון בהריון השני חוזרים בשמחה. שילוב של רופא מקצועי עם יחסי אנוש טובים."
מאת: רוני
מאת: רוני 22/05/2020 08:02
קרא עוד
"ביצעתי אצל פרופ' צלאל סקירה ראשונה. צלאל סופר מקצועי, עבר על כל האיברים ביסודיות, הסביר כל דבר שאנחנו רואים על הצג, היה סבלני ואינפורמטיבי. ניכר שהוא בין המקצוענים בשוק ואני ממש ממש ממליצה!"
מאת: נטלי
מאת: נטלי 01/08/2019 10:20
קרא עוד
"לאחר התלבטויות רבות האם לעשות שקיפות עורפית באופן פרטי או אצל רופא בקופה (הריון ראשון) החלטתי לעשות אצל פרופ' צלאל ולא התחרטתי לרגע!!! זו בדיקה כל כך מלחיצה לגלות האם העובר בריא או חלילהההה חולה בתסמונת דאון- כשנכנסתי למרפאתו הוא השרה אווירה כל כך נעימה, רגועה, חייך כל הזמן ואפילו התבדח איתי ועם בעלי, פרופ' פשוט מדהיםםםםם, מקצועי, בדק כל דבר שהיה צריך ואפילו מעבר, אין מילים, אין ספק שבעזרת השם בהריונות הבאים אחזור אליו, ממליצה בחום רב!!!! :)"
מאת: איילה גבאי
מאת: איילה גבאי 08/07/2019 08:15
קרא עוד
"עשיתי סקירת מערכות מאוחרת אצל פרופ' צלאל, רופא סבלני ומקסים,יחס ואוירה מדהימה! חוויה טובה והכי חשוב מקצועית, הרגשתי שאני בידיים הכי טובות שיש! מומלץ בחום!"
מאת: גל
מאת: גל 12/09/2018 13:03
קרא עוד
"הגענו לפרופסור צלאל לסקירת מערכות שנייה ופעם נוספת לעוד בדיקה הרופא אכפתי, מקצוען, עשה בדיקה מקיפה השירות מצויין מקבלים את התמונות עם קישור לאתר שזה נוח לראות בכל מקום ובנייד. המחיר טיפה יקר אבל שווה. כדאי לקבוע תור הרבה זמן מראש. "
מאת: הרב יצחק שטרן
מאת: הרב יצחק שטרן 09/09/2018 13:24
קרא עוד
"תודה מעומק הלב על כל העזרה שבמשך כל השנה אין לי מילים אך ורק להודות לקדוש ברוך הוא אתה שליח נאמן ברכותיי שיהיה לך שנה טובה ומתוקה עם הרבה הצלחה בכל מעשה ידיך שנה בריאות אושר מכל הילדים ועושר בכל המובנים תודה מראש הרב יצחק שטרן"
מאת: ריקי כהן
מאת: ריקי כהן 24/07/2018 18:46
קרא עוד
"היום היינו בסקירה מאוחרת, מצטערת שלא הייתי גם בראשונה. רופא רגיש, מקצועי מאוד, הסברים מפורטים וגם סבלנות לקטנצ'יק שהתלווה לבדיקה"
מאת: הילה
מאת: הילה 04/05/2018 11:50
קרא עוד
"הגעתי לפרופסור צלאל מהמלצות של מספר חברות. ביצעתי אצלו סקירת מערכות מוקדמת בהריון של תאומים. פרופסור צלאל היה מקצועי מאוד, נעים ושירותי. הקליניקה שלו חדשה ומאובזרת בציוד איכותי."
מאת: עדי
מאת: עדי 09/04/2018 20:03
קרא עוד
"עשיתי אצל פרופסור צלאל מי שפיר וציפ גנטי מיותר לציין שהוא והעוזרת שלו הסבירו הכל בצןרה נעימה והיו סבלניים ואף הוא דאג שלאא יכאב לי ונתן את המספר הפרטי שלו לכל בעיה , המלצה חמה"
מאת: אוריה כהן
מאת: אוריה כהן 29/03/2018 13:09
קרא עוד
"פרופ׳ צלאל היה נחמד מאוד בבדיקה של שקיפות עורפית הסביר הכול לפני הבדיקה ואחרי הבדיקה נתן הסבר מלא על הכול היה מקצועי ואדיב"
מאת: שרון
מאת: שרון 25/02/2018 11:51
קרא עוד
"הגעתי לירון אחרי שקיפות עורפית לא תקינה לא התפשרתי רציתי ללכת על הטוב ביותר אחרי שחקרתי על רופאים מהתחום , הגעתי אליו זכיתי ליחס מושלם להסברים מפורטים והרבה סבלנות מצידו היה חשוב לי לקבל החלטה בלב שלם והוא עזר לי מאוד . שווה כל שקל מאוד ממליצה ואגיע לשם שוב בע'ה בהריון הבא!"
מאת: קארין
מאת: קארין11/11/2016 11:57
קרא עוד
" פרופסור צלאל הוא רופא מדהים סבלני,מסור,אכפתי ובעיקר הכי מקצועי ויסודי שנתקלתי עברתי אצלו סקירות בהריון הראשון והשני ומי שפיר. מומלץ ביותר!"
מאת: יעל אראלי
מאת: יעל אראלי 25/07/2016 22:47
קרא עוד
" פרופ צלאל הוא מומחה מקצועי מנוסה אנושי ואדיב. זה ההריון השלישי שהוא עושה לי סקירת מערכות במקצועיות ברוגע ובאדיבות יוצאת דופן"
מאת: שני מרדכי
מאת: שני מרדכי 01/05/2016 21:07
קרא עוד
"פרופסור צלאל היה אדיב מאד, הפנה אותנו לקרדיולוג להמשך בירורים, ואף ידע לאתר את הסיבה לעיכוב בהתפתחות גדילת העובר. בקיצור – מקצועי ומומלץ. "
מאת: הילה
מאת: הילה 14/04/2016 09:25
קרא עוד
" עברתי אצל פרופ’ צלאל 2 הריונות, 6 סקירות מערכות בסה”כ (3 סקירות בכל הריון… עשיתי גם סקירה שלישית בשבוע 31-32) רופא נעים, מקצועי ויסודי, מסביר הכל בבירור.מומלץ בחום רב."
מאת: טלי בר עוז
מאת: טלי בר עוז 17/11/2015 09:08
קרא עוד
" סקירת מערכות ראשונה עשיתי אצל רופא אחר בשנייה הגעתי אל צלאל תמיד עדיף אם כבר הולכים באופן פרטי שני מומחים שיסתכלו על אותו עובר כך אם אחד מפספס …. בכל אופן צלאל רופא נחמד, מסביר פנים , נעים , מקצועי מדווח על דברים חשובים ומנסה להסביר …. יצאתי מרוצה ….."
מאת: צופית ורותם סול
מאת: צופית ורותם סול 27/09/2013 05:32
קרא עוד
" לאחר שקיבלתי המלצה מאחותי אשר נבדקה אצלו עם 3 ילדיה החלטתי ללכת ולהיבדק גם כן. ביצעתי אצלו את הסקירה המאוחרת עם התאומות שלי. פרופ’ צלאל היה אדיב, סובלני, מקצועי ויסודי ועשה כל זאת באווירה נעימה. ממליצה בחום!!!“"
מאת: מעיין ישראל
מאת: מעיין ישראל 03/12/2012 05:35
קרא עוד
" לאחר שקיבלתי פידבק חיובי על פרופסור צלאל משתי חברות, החלטתי ללכת לאחד הרופאים עם השם הכי טוב בארץ. ירון מקסים!! הוא נותן הסברים מלאים, המרפאה נקייה ויפה, שירות טוב.אני מאוד מרוצה ואמשיך את יתר הסקירות אצלו."
מאת: אסתי
מאת: אסתי 19/08/2012 02:12
קרא עוד
"רופא מקסים , עברתי אצלו בדיקת דיקור מי שפיר הגעתי לבדיקה עם המון חששות ולחצים ובעזרתו הכל היה הרבה יותר קל ונעים! מומלץ בחום ומאוד מקצועי. "
הקודם
הבא

מטופלת של רופא זה?
כתבי את תגובתך על רופא זה וקבלי מהאתר קופון 50 שקלים מתנה לרשתות מובילות 
(תוקף הקופון  5 שנים)

 •  תוקף הקופון הינו ל – 5 שנים.
 • נא וודאי כי כתובת האימייל שלך נכונה. לכתובת זו ישלח הקופון.
 • האתר אינו מתחייב לפרסם כל תגובה ו/או לשלוח קופון זה אלא לפי שיקול דעתו הבלעדי.

מידע בנושא התגובות:

 • אנו מייחסים חשיבות רבה לאמינות התגובות הנכתבות באתר ולתוכנם.
 • בתהליך בדיקת התגובה אנו מאמתים, בין היתר, את זהות הכותב, כדי לוודא כי הוא מטופל אמיתי של הרופא.
 • מומלץ לכתוב תגובה מקיפה ככל האפשר, בכדי שהמידע יועיל לגולשים.
 • לעיתים, בדיקה זו לוקחת מספר ימים. אנו עושים מאמץ לפרסם את התגובה בהקדם האפשרי.
 • מידע כללי:

  • שימו לב: המידע בדף זה נמסר על ידי הרופא ומוצג כפי שנמסר ('As is')
  • המידע מעודכן לתאריך 09-11-2022.
  • איננו ממליצים על רופא ספציפי כלשהו והאחריות המלאה לבדיקת הרופא נשארת בידכן הגולשות (והגולשים)
  • תמורת הפניית גולשים לרופאים אנו מקבלים תמורה כספית המאפשרת, בין היתר, את פעילות האתר.
  Scroll to Top